Sportovní zařízení města Tachov

  Plavecký bazén a koupaliště

   

  Plavecký bazén tvoří dva bazény, Velký bazén 25 x 10 metrů s 5 dráhami s možností využití na plaveckézávody a výukový bazén o velikosti 9 x 6 metrů. Mimo to je zde příslušenství v podobě pánské i dámská sauny, šatny se 150 skříňkami (75 + 75).

  V objektu se nachází masážní služby, občerstvení, kosmetické studio a kadeřnictví.

  V letních měsících je možnost využít venkovní koupaliště s víceúčelovým bazénem rozděleným na plaveckou a rekreační část. Plaveckou část tvoří tři plavecké dráhy o délce 25m. Rekreační část je vybavena mnoha moderními atrakcemi - masážní vzduchová lůžka, hydromasážní trysky, vodní hřib, vodní chrliče a vodní ježek. Důležitou součástí jsou tři skluzavky - kamikaze, trojskluzavka a široká dvojskluzavka. K dispozici jsou letní šatny a sprchy a také pískové hřiště na volejbal nebo fotbal.

  Zimní stadion Plavecký bazén a koupaliště Stadion s fotbalovými hřišti
   
  inzerce
  Tachovská břidla - Plastová střešní krytina, dokonalá imitace břidlice
  hlavní partneři
  Město Tachov
  REVIS - vzdělávací středisko Tachov TaNET - internet pro všechny Dr. Popov - Přítel Vašeho zdraví ZKTV.cz - západočeská kabelová televize FUN B - prodej/servis/půjčovna, kola/lyže/snowboardy ADIS Tachov RAZKA - Váš realitní partner Kardio Wellness KETNET - webové prezentace, elektronické obchody, internetové stránky Ve výškách - rizikové kácení stromů, údržba stromů, potápěčské práce, údržba výškových staveb MK koupelny a interiéry Park Hotel Tachov Vítovec Železářství Charouzek ZŠ Hornická Tachov ZŠ Hornická Tachov