Upozornění

Funguje nový systém rozpisů a rezervací sportovišť, který je dostupný zde: https://sportoviste-tachov.isportsystem.cz/

O nás

Naše zařízení jsou ideální pro pořádání tréninkových kempů, soustředění, turnajů, závodů a samozřejmě i volnočasové sportování

Hlavními hesly, kterými se řídíme, jsou „Ve zdravém těle zdravý duch" a také „Kdo si hraje, nezlobí". Všechny naše služby jsme schopni poskytovat v rámci balíčku včetně ubytování.

Sportovní zařízení města Tachov, příspěvková organizace, byla založena zřizovací listinou v listopadu 2009 a začala svou činnost od 1. 1. 2010. Myšlenka na zastřešení všech městských sportovišť pod jednu samostatnou organizaci je ovšem staršího data. Již od srpna 2002 existovalo středisko správy městských sportovišť, které ovšem podléhalo SMÚT,s.r.o. Město postupně přebralo celý tehdejší areál sportovišť od soukromých provozovatelů zpět a začala dlouhá cesta na jejich rekonstrukci a rozšíření areálu.

V současné době provozujeme sportovní komplex, který zahrnuje zimní stadion, plavecký bazén s venkovním koupalištěm, fotbalový areál se třemi plochami a atletickou dráhou, sportovní halu, tenisové kurty, střelnici a lukostřelnici, skatepark, bowling, minigolf, discgolf a areál sjezdovky. Na areál bezprostředně navazují cyklostezky a pěší trasy vedoucí k historicky významným památkám. Jedná se tedy o velmi rozsáhlý komplex, jehož výhodou je soustředění všech sportovišť v okruhu cca 500m. V blízkosti areálu se nacházejí dvě ubytovací zařízení.

Generální partner

logo

Hlavní partner

logo

PARTNEŘI

logologologologologologologologologologologologologologologologologologo