Sportovní zařízení města Tachov

Zimní stadion

ZS se nachází v Pobřežní ulici v areálu sportovního komplexu v těsném sousedství městského fotbalového stadionu a městského koupaliště. Provoz haly od července do dubna. Hrací plocha má rozměry 58 × 28m, k úpravě ledu slouží rolby Derol 99 P a Destarol L1.

 

V letním období je možné stadion využívat k pořádání různých kulturně-společenských akcí, ale také ke sportovnímu vyžití. Na ploše je možné provozovat různé míčové hry, připraveny jsou kurty pro volejbal, nohejbal a tenis, plochu je možné využít též pro florbal, hokejbal nebo box-lakros.

V areálu zimního stadionuv 1. patře nové budovy se nachází restaurace s výhledem na ledovou plochu, otevřená denně od 15.00 do 23.00 h, v sobotu a neděli od 11.00 do 24.00.

inzerce
Tachovská břidla - Plastová střešní krytina, dokonalá imitace břidlice
hlavní partneři
Město Tachov
REVIS - vzdělávací středisko TachovTaNET - internet pro všechnyDr. Popov - Přítel Vašeho zdravíZKTV.cz - západočeská kabelová televizeFUN B - prodej/servis/půjčovna, kola/lyže/snowboardyADIS TachovRAZKA - Váš realitní partnerKardio WellnessKETNET - webové prezentace, elektronické obchody, internetové stránkyVe výškách - rizikové kácení stromů, údržba stromů, potápěčské práce, údržba výškových stavebMK koupelny a interiéryPark Hotel TachovVítovecŽelezářství CharouzekZŠ Hornická TachovZŠ Hornická Tachov